Dyktige medarbeidere og stor maskinpark

Kontakt informasjon

Har du/dere et oppdrag som ønskes utført? Kontakt oss i dag for en uforpliktende prat.

Hovedkontoret

Besøksadresse

Fakturaadresse*

*Steintransport AS ønsker alle faktura tilsendt pr EHF eller på e-post til steintransport@ebilag.com

Navn

Telefon

E-post

Stilling

Even Hæhre Ødegaard

+47 959 75 299

even@steintransport.no

Daglig leder

Trond Snøås

+47 932 57 106

valberg@steintranport.no

Maskinkoordinator / anleggsleder

Mats Fossen

+47 452 44 545

mats@steintransport.no

Prosjektleder

Kenneth B Thorsen

+47 986 43 449

kenneth@steintransport.no

Formann

Ragnar Haugen

+47 402 15 965

ragnar@steintransport.no

Verksted

Ann Kristin Hovde – «Anki»

+47 911 83 205

kontor@steintransport.no

Kontormedarbeider / Gass

Linda Samuelsen Moe

+47 35 98 77 00

regnskap@steintransport.no

Økonomi / Regnskap